Wychowanie fizyczne

REJONOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

Gliwice 5.10.2021

 

ID dziewczęta

  1. SP 13 – 22,00
  2. SP 9 – 22,08
  3. SP Rudziniec – 22,22
  4. SP 39 – 22,39
  5. SP 9 Knurów – 22,52
  6. SP 14 – 23,26
  7. SP 7 – 23,36
  8. SP 19 – 23,58
  9. SP 17 – 25,02
  10. 10.SP 15 – 25,09

ID chłopcy

1.SP 13                    24,29

2.SP 39                    24,35

3.SP 19                    24,38

4.SP 17                    26,10         pk

5.SP 14                    26,21

6.SP 30                    26,31

7.SP Rudziniec        26,32

8.SP 15                    26,36

9.SP 10                    26,42

10.SP 9 Knurów      27,01

11.SP 7                    27,58

IMS dziewczęta

1.SP 13                    20,18

2.SP 10                    21,03

3.SP 39                    21,24

4.SP 14                    21,49

5.SP Rudziniec        21,57

6.SP 9 Knurów        22,05

7.SP 9                      22,33

8.SP 7                      23,20

9.SP 17                    23,49

10.SP 41                  25,05

IMS chłopcy

1.SP 14                    22,31

2.SP 9 Knurów        22,35

3.SP 28                    22,47

4.SP Rudziniec        23,29

5.SP 39                    23,35

6.SP 23                    23,56

7.SP 9                      23,57

8.SP 10                    23,59

9.SP 13                    24,11

10.SP 7                    24,24

11.SP 17                  24,39

12.SP 41                  26,16

13.SP 19                  27,03


46 MEMORIAŁ Z. SĘKA DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

22.09.2021 GLIWICE

Grupa młodsza/2009 i młodsi/

60 m dz.

Bartnikowska Liwia          2010  SP 17             11,15

Biskup Wiktoria                 2011  SP 17             11,20

Piwko Julia                          2010  SP 17             11,30

Szejka Natalia                     2011  SP 17             11,75

60 m chł.

Kałusek Fabian                   2010  SP 17             8,89

Lukoszek Cyryl                   2009  SP 17             9,32

Kampe Kacper                    2010  SP 17             9,35

Kropielnicki Jakub             2010  SP 17             9,50

Skrętkowski Mikołaj        2009  SP 17             9,60

200 m chł.

Cholewa Filip                      2010  SP 17             31,57

Nitarski Piotr                      2011  SP 17             34,02

600 m chł.

Ryszka Krzysztof               2011  SP 17             2.04,73

Kula chł. / 3 kg/    

Jasiński Jerzy                      2010       SP 17             6,50

Grupa starsza/2007-2008/

100 m dz.

Nowak Martyna                2008  SP 17             15,66

Sitarz Natalia                      2007  SP 17             16,13

100 m chł.

Kiklaisz Jakub                     2007  SP 17             13,30

Wiatrak Wiktor                  2007  SP 17             14,45

Mikuła Daniel                     2008  SP 17             15,10

300 m chł.

Jasiński Leon                       2008  SP 17             48,13

Mikuła Dominik                 2008  SP 17             51,16

600 m chł.

Rzepka Antoni                    2008  SP 17             2.20,10