Samorząd szkolny

Wyniki konkursu patriotycznego

W kategorii klas 1-3

Miejsce pierwsze otrzymuje drużyna w składzie: Marcin Machał, Jan Maciejko, Paweł Maciejko, Jan Majewski, Franek Bocheński, Wiktor Motyczka

Adam Lisiecki z klasy III ds

Miejsce drugie ex aequo

klasa II żk oraz drużyna w składzie Piotr Nitarski, Jakub Hałat,Mateusz Łoś,Paweł Wiszniowski, Krzysztof Ryszka, Bartosz Warecki,

Karol Paluszczak z klasy III ds

Miejsce trzecie Jakub Kropielnicki

W kategorii klas 4-8

Miejsce pierwsze ex aequo

Malwina Drabik

Karolina Gumienny

Miejsce drugie ex aequo

Amelia Sobol – Kołodziejczyk

Miejsce trzecie

Ewa i Maja Stiborskie

Klasa 2 żk

Julia Głażewska i Julia Kusyk

Malwina Drabik

Amelia Sobol-Kołodziejczyk

Ewa i Maja Stiborskie

Klasa Vdj

Konkurs Polska

Miejsce I – klasa 2 żk

Miejsce II – Cyryl Lukoszek klasa 6jj

Miejsce III – klasa 7bg

Samorząd szkolny zorganizował konkurs. Konkurs trwa od 1-10 maja. Od 1 do 7 maja uczestnicy mają czas na zrobienie zadań zawartych na plakacie oraz udokumentowanie ich. Od 8 do 10 maja uczestnicy konkursu mają czas na zmontowanie materiałów oraz przesłanie ich na maila samorządu szkolnego – samorzadszkolnyzso12@gmail.com.

Pierwsze trzy osoby, które prześlą pracę konkursową na naszego maila otrzymają 6 z ocen cząstkowych z historii.

W ostatnim czasie nasz samorząd szkolny z okazji dnia muffinek zorganizował zabawę dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Polegała ona na upieczeniu oraz przyozdobieniu muffnek. Wszystkie zdjęcia babeczek, które zostały przesłane na maila samorządu szkolnego są już udostępnione na stronie internetowej naszej szkoły. Można podziwiać 🙂 Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w naszej zabawie.

Z okazji dnia muffinek, który przypada 30 marca nasz samorząd uczniowski zorganizował zabawę w której udział mogą wziąć uczniowie naszej szkoły. Cała zabawa polega na upieczeniu oraz ozdobieniu pięknych i pysznych muffinek. Gotowym muffinkom należy zrobić zdjęcie i przesłać na maila naszego samorządu szkolnego. Zabawa będzie trwać do 6 kwietnia. Później wszystkie prace będzie można podziwiać na stronie internetowej naszej szkoły.

DZIEŃ KOTA

“Nasz samorząd szkolny jakiś czas temu z okazji dnia kota zorganizował mały konkurs w którym główną rolę odgrywali nasi pupile. Komisja konkursu mimo iż wybór nie był prosty wyłoniła trzy koty które zajęły pierwsze, drugie oraz trzecie miejsce. Wszystkie koty prezentowały się pięknie tak więc postanowiliśmy wszystkie zdjęcia udostępnić na stronie internetowej naszej szkoły.”

Pojedyncze zdjęcia to koty które zajęły pierwsze drugie i trzecie miejsce. Kolaż to pozostałe koty.

WALENTYNKI

“Mimo iż w tym roku walentynki odbyły się w nieco inny sposób niż dotychczas na naszą pocztę walentynkową zostały przesłane walentynki w znacznie większej ilości niż się spodziewaliśmy. Wszystkie walentynki zostały już przesłane do ich adresatów ale chcieliśmy jej jeszcze bardziej docenić więc za zgodą ich właścicieli udostępniamy je na stronie internetowej naszej szkoły “

Walentynki:

Hej hej, znasz mnie naprawdę dobrze, może się domyślasz kim jestem kto wie.

W każdym razie mam nadzieje ze nasze drogi się nie rozejdą i tak jak kiedyś nie chciałam utrzymywać kontaktu z Tobą po szkole to teraz nie wyobrażam sobie ze mielibyśmy go uciąć.

Dzięki ze pomogłeś mi posprzątać szafę hahahh, pamiętaj zawsze masz walentynkę w mojej postaci.

Tajemnicza czarna pantera

Hej Julcia, jestem tajemnicza czarna pantera, szkoda ze nie mogę widywać cię codziennie w szkole, brakuje mi twojego widoku, słyszałem ze grasz w tenisa pewnie wymiatasz tą paletką, czy jak to się tam zwie. Siła masa moc kiełbasa pamiętaj.

Pozdrawiam tajemnicza czarna pantera