Pracownicy

Lista nauczycieli Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 12 w Gliwicach Rok szkolny 2020/2021

I. Dyrekcja:

mgr Krystyna Blacha – dyrektor ZSO Nr 12

mgr Anna Jaksik – zastępca dyrektora ZSO Nr 12

mgr Bernadeta Kruszczyńska – zastępca dyrektora ds przedszkola

 II. Grono pedagogiczne:

GRONO PEDAGOGICZNE W SZKOLE:

  • BADURA ALICJA – EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
  • BORKIEWICZ-BARSZCZ GRAŻYNA – J. POLSKI
  • BRZOZA BEATA – WYCHOWAWCA ŚWIETLICY
  • BUDZIŃSKA IWONA – J. POLSKI
  • CIECHANOWSKA EDYTA – MATEMATYKA/FIZYKA
  • CIEPLIŃSKI  ARKADIUSZ – EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA
  • CHRIST SANDRA – J. NIEMIECKI
  • DŁUGOSZ SABINA – EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA/ INFORMATYKA/ZAJĘCIA/REWALIDACYJNE
  • DOKTOR KATARZYNA – HISTORIA /J. NIEMIECKI
  • DUDA JOANNA – HISTORIA/WOS/WDŻWR/ BIBLIOTEKARZ
  • ELŻBIECIAK ANNA – WF/INFORMATYKA
  • ELŻBIECIAK ELŻBIETA – PEDAGOG SZKOLNY/LOGOPEDA
  • HANDZLIK MAŁGORZATA – J. ANGIELSKI
  • JANICKA ANNA – EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA/TECHNIKA
  • JAKSIK ANNA LUIZA – ZASTĘPCA DYREKTORA/J. NIEMIECKI
  • JURANKO JUSTYNA – TECHNIKA/INFORMATYKA/ GEOGRAFIA 
  • KAŁUSEK BEATA – J. NIEMIECKI
  • KIKLAISZ KATARZYNA – PLASTYKA /WYCHOWAWCA ŚWIETLICY
  • KIKLAISZ MALWINA – WYCHOWAWCA ŚWIETLICY
  • KŁOS-DOBOSZ BARBARA – PRZYRODA/CHEMIA
  • KOCUŁA – MISIAK URSZULA – MATEMATYKA
  •  KORONOWICZ-KOT IWONA – MATEMATYKA
  • KOZIEŁ JOANNA – J. NIEMIECKI
  • KOZIK KACPER – NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY
  • KUBICA KATARZYNA – J. NIEMIECKI
  • KUCZA DOROTA – J. NIEMIECKI
  • KUMON–MACIEJKO  BARBARA – J. ANGIELSKI
  • LEKSZYCKA AGNIESZKA – J. POLSKI/ WDŻWR
  • LEPIORZ  SYLWIA – WYCHOWAWCA ŚWIETLICY
  • LINDNER SEBASTIAN – WF
  • MAINKA BEATA – NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY
  • MAJOR KLAUDIA – KATECHEZA
  • MICHALIK MAŁGORZATA – KATECHEZA
  • NESTOROWICZ RENATA – EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
  • PRZYSTASZ GRAŻYNA – J. POLSKI/LOGOPEDA
  • RADLAK EWA – DORADZTWO ZAWODOWE
  • SIKORSKA SŁAWOMIRA – NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY
  • SPIRYN JOLANTA – EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
  • SYMELA-BOCHEŃSKA KATARZYNA – MUZYKA/PLASTYKA
  • SZCZEPKOWSKA KATARZYNA – EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
  • WARDZIŃSKI MATEUSZ – WF
  • WÓJTOWICZ  ANETA – EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
  • WÓJTOWICZ MACIEJ – J. ANGIELSKI
  • ŻYDEK KATARZYNA – EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

GRONO PEDAGOGICZNE W PRZEDSZKOLU:

  • KRUSZCZYŃSKA  BERNADETA – ZASTĘPCA DYREKTORA/EDUKACJA PRZEDSZKOLNA
  • ADAMCZYK DOMINIKA – EDUKACJA PRZEDSZKOLNA
  •  PINDEL JUSTYNA- EDUKACJA PRZEDSZKOLNA
  • KARWOTH IWONA- EDUKACJA PRZEDSZKOLNA
  • SZKLARZ WIKTORIA- EDUKACJA PRZEDSZKOLNA         
  • FABER KATARZYNA – EDUKACJA PRZEDSZKOLNA
  • SKWARNA KLAUDIA- EDUKACJA PRZEDSZKOLNA
  • SENTKOWSKA SYLWIA – EDUKACJA PRZEDSZKOLNA
  • POTEMPA PAULINA – EDUKACJA PRZEDSZKOLNA