Aktualności

INFORMACJA O KONKURSIE

W związku z pandemią z przykrością informujemy, że cieszący się dużym zainteresowaniem i popularnością WOJEWÓDZKI KONKURS DLA DZIECI I MŁODZIEŻY „ŚLĄSK- MOJA MAŁA OJCZYZNA. SCHLESIEN-MIENE KLEINE HEIMAT” zostaje w tym roku szkolnym odwołany.

Mamy nadzieję, że miłośnicy Śląska współpracujący z nami od wielu lat i goszczący w naszej szkole na uroczystej gali- prawdziwym święcie śląskości- nie zapomną o nas i w przyszłym roku szkolnym będziemy się wspólnie cieszyć wznowieniem konkursu i podziwiać piękne prace uczestników oraz  występy naszych artystów.

                                                                     Do zobaczenia w przyszłym roku szkolnym

                                                                                                 Oraganizator konkursu

                                                                                                 Grażyna Borkiewicz-Barszcz