DRODZY UCZNIOWIE

Za Wami kolejny wyjątkowy rok szkolny 2019/2020, pełen nowych doświadczeń, sukcesów i osiągnięć.

Doskonale poradziliście sobie z nowym wyzwaniem jakim było zdalne nauczanie. Cieszymy się, że aktywnie korzystaliście z tej formy zdobywania wiedzy, było to wyzwanie zarówno dla Was jak i Waszych nauczycieli.

Wierzymy, że jesteście bogatsi o wiedzę, która będzie procentować w przyszłości. Szczególnie wdzięczni jesteśmy Waszym rodzicom za przychylność, współpracę i pomoc zwłaszcza podczas zdalnego nauczania.

Mamy świadomość, że nowa sytuacja sprawiła, że musieli bardziej niż zwykle angażować się w Waszą edukację, dlatego bardzo za to dziękujemy i składamy wyrazy szacunku i uznania.

Wszystkim uczniom rozpoczynającym wakacje życzymy dobrego i bezpiecznego wypoczynku, wielu wakacyjnych przygód oraz beztroskiej radości.

Pamiętajcie jednak, aby wakacje były udane, a przede wszystkim muszą być bezpieczne. W czasie wakacji stosujcie się nadal do poleceń sanitarnych związanych z COVID-19. Od Waszego odpowiedzialnego zachowania, może zależeć zdrowie, a nawet życie Wasze i innych osób.

Nabierajcie sił na kolejny rok zmagań szkolnych i do szczęśliwego zobaczenia 1 września 2020 r.

Krystyna Blacha