Wymiana ze szkołą niemiecką X 2017

Nadszedł wyczekiwany dzień...

Dnia 4 października o godzinie 17 nasi wymiennicy wjechali na dziedziniec naszej szkoły. Wyszliśmy na plac by przywitać swoich partnerów, a następnie zostaliśmy przywitani przez Panią Dyrektor i udaliśmy się z naszymi partnerami do domu. Następnego dnia w czwartek poszliśmy do szkoły na kilka lekcji. O godzinie 10.30 udaliśmy się do dawnej stolicy Polski - Krakowa. Zwiedzaliśmy Kościół Mariacki, Rynek i przeszliśmy po straganach  na Sukiennicach. Potem udaliśmy się na zakupy do Galerii Krakowskiej a wieczorem wróciliśmy już do domu.

Czytaj więcej: Wymiana ze szkołą niemiecką X 2017

Wymiana ze szkołą niemiecką X 2015

Jak co roku mieliśmy zaszczyt przyjąć gości z niemieckiej szkoły, znajdującej się w Tirschenreuth. Bardzo zaciekawieni i podekscytowani czekaliśmy na niemieckich uczestników. Aż w końcu nadeszła ta chwila…, srebrny bus wjechał na dziedziniec szkolny. Po chwili wszyscy wyszli na plac, by odnaleźć swoich partnerów. Potem przywitała nas Pani Dyrektor i szczęśliwie rozeszliśmy się do domów.

Czytaj więcej: Wymiana ze szkołą niemiecką X 2015

Wymiana ze szkołą niemiecką V 2016

W piątek 6 maja nadszedł czas rewizyty naszych uczniów biorących udział w wymianie.
W tym dniu pogoda dopisywała i około godziny 8:30 wyjechaliśmy z dziedzińca szkolnego w kierunku Niemiec. Po ośmiu godzinach jazdy wjechaliśmy na parking znajdujący się przy Stiftland – Gymnasium, gdzie czekali na nas nasi partnerzy wraz z rodzicami.

Czytaj więcej: Wymiana ze szkołą niemiecką V 2016

Wymiana ze szkołą niemiecką V 2014

Jak co roku ZSO 12 zorganizowało wymianę do Tischenreuth która trwała 8 dni od 30 maja do 06 czerwca W tym roku to było 15 uczestników z Polski i 15 uczestników z Niemiec. Teraz uczniowie z Polski jako drudzy jechali do niemieckich uczestników wymiany. Naszymi opiekuna były pani Katarzyna Kołek i pani Urszula Kocuła-Miśak.

Czytaj więcej: Wymiana ze szkołą niemiecką V 2014

PNWM

Gościmy

Odwiedza nas 99 gości oraz 0 użytkowników.