KZK GOP

W związku z informacją przekazaną przez KZK GOP uprzejmie informujemy, że możliwość korzystania z bezpłatnego przewozu przez uczniów na podstawie ważnej legitymacji szkolnej została przedłużona do końca września br.

Jednocześnie zachęcamy Państwa do propagowania wśród dzieci zakładania kart ŚKUP,
na których można zakodować 100% zniżkę. Jest to tym ważniejsze, że od 1 października będzie to jedyna możliwość korzystania przez dzieci z darmowych przejazdów komunikacją miejską.

Przypominam również, że zamówione karty ŚKUP należy odebrać do 30 dni od dnia zamówienia, później karty są zastrzegane przez Wydawcę (mBank S.A.) i nie można ich już wydawać. Za takie karty ich Wydawca będzie oczekiwać rekompensaty finansowej.