Projekty 2013/2014

ZESTAWIENIE PROJEKTÓW EDUKACYJNYCH REALIZOWANYCH W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

  • Czy na pewno niepełnosprawni? – kompensacja zmysłów : opiekun projektu Elżbieta Elżbieciak, Barbara Kłos                
  • Śladami kultury niemieckiej w Gliwicachopiekun projektu Katarzyna Symela Bocheńska                      
  • 63 dni chwały- dzieje powstania warszawskiego: opiekun projektu Agnieszka Lekszycka                                   
  • Muzyka rockowa- przejaw buntu czy konformizmu?  opiekun projektu Katarzyna Symela-Bocheńska                      
  • Weź mnie do domu!- jak pomóc bezdomnym zwierzętom?  opiekun projektu Barbara Kłos                                                 
  • Alternatywne sposoby żywienia: opiekun projektu Barbara Kłos                                                 
  • Parki narodowe w Polsce:  opiekun projektu Barbara Kłos                                                 
  • Motocykle- niebezpieczna pasja, nowy trend czy zwykły środek transportu?  opiekun projektu  Maciej Wójtowicz                       
  • Zdejmij maskę- historia teatru na przestrzeni wieków  opiekun projektu Grażyna Przystasz                                        
  • Niesamowici Bracia Grimm- magia bajek: opiekun projektu  Beata Kałusek                                               
  • Woda w roli głównej : opiekun projektu Jadwiga Frycz                                               
  • Medium aevum- średniowiecze: opiekun projektu  Katarzyna Kołek                                           
  • Ślonsk je piykny:    Joanna Duda                                                 

Uczniowie zaprezentowali 13 projektów a wśród nich 5 znalazło się na podium.

I miejscezajęły uczennice: Ewa Elżbeciak, Marta Jaksik, Aleksandra  Mikuła, Paulina Pokrywka realizując projekt:

„Czy na pewno niepełnosprawni? – kompensacja zmysłów”  pod opieką p. E.Elżbieciak i B.Kłos

II miejsce zajęły ex aequo dwie grupy:

uczniowie: Arkadiusz Kłopeć, Łukasz Krusiec, Mikolaj Maciasz realizując projekt:

„63 dni chwały- dzieje powstania warszawskiego” pod opieką p. A.Lekszyckiej

oraz

uczennice: Agnieszka Jablonka, Agata Mainka realizując projekt:

„Parki narodowe w Polsce”  pod opieką p. B.Kłos

III miejsce zajęły również ex aequo dwie grupy:

uczennice: Małgorzata Borecka, Klaudia Juszczyk, Natalia Kuwaczka, Paulina Karwacka realizując projekt:

„Weź mnie do domu!- jak pomóc bezdomnym zwierzętom?” pod opieką p. B.Kłos

oraz

uczniowie: Damian Święty, Daniel Wieczorek, Mikołaj Tobiasz realizując projekt:

„Ślonsk je piękny” pod opieką p.J.Dudy.

GRATULUJEMY !!!

 

 

 

 

PNWM

Gościmy

Odwiedza nas 78 gości oraz 0 użytkowników.