Konkurs Ortograficzny

Dnia 23 września odbył się Konkurs Ortograficzny skierowany do uczniów klas III Szkoły Podstawowej. Wzięło w nim udział 23 dzieci z obydwu równoległych klas. Ich zadaniem było bezbłędne zapisanie dyktanda o wysokim stopniu trudności. Jedynie 1 błąd popełniła uczennica klasy III JA - Marzena Baran zdobywając w ten sposób I miejsce i tytuł Mistrza Ortografii. Drugie miejsce zajął Patryk Kura z kl. III JA oraz Jagoda Jankowska z kl. III SJ i Sandra Biegańska z klasy III JA. Ponadto wyróżnionych zostało 6 uczniów którzy "otarli się" o podium. Byli to: Julia Mierzwa (III SJ), Wojciech Masiarek (III SJ), Wiktoria Neumann (III JA), Natalia Choroba (III JA), Michał Smykała (III JA) i Adam Vermeule (III JA).

Serdecznie gratulujemy!

PNWM

Gościmy

Odwiedza nas 104 gości oraz 0 użytkowników.