PANI ZIMA

Dnia 22 marca w naszej szkole odbyło sie uroczyste wręczenie nagród I Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego pod hasłem "Pani Zima". Cieszymy się z dużego zainteresowania i już dziś zapraszamy uczniów wszystkich gliwickich placówek do udziału w przyszłorocznej edycji konkursu. W tym roku dotarło do nas blisko 300 prac, które zaskoczyły jury pomysłowością, estetyką, techniką wykonania, dziecięcym urokiem, a czasami też dojrzałością uczniów. Wytwory artystyczne oceniane były w trzech kategoriach wiekowych: klasy 1-3, klasy 4-6, klasy 7-8 i gimnazjum. Wśród laureatów tegorocznej edycji znaleźli się uczniowie SP nr 4, SP nr 3, SP nr 21, ZSP nr 4 (SP nr 39), SP nr 41, SP nr 8, ZSO nr 14, ZSO nr 12, ZSP nr 3, ZSP nr 2, SP nr 10, SP nr 6, SP nr 28, ZSO nr 4, SP nr 11. Serdecznie gratulujemy!

Jednocześnie informujemy, że nieodebrane dotąd nagrody są dostępne w sekretariacie szkoły. Jeśli którykolwiek z uczestników chciałby również odebrać swoją pracę może to uczynić do zakończenia bieżącego roku szkolnego. W przypadku laureatów prace są dostępne "od ręki". Prace, które nie zostały nagrodzone można odbierać po wcześniejszym poinformowaniu nas drogą telefoniczną, pozwoli nam to na przygotowanie pracy do odbioru poprzez przekazanie jej do sekretariatu naszej szkoły.

 

PNWM

Gościmy

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.