GÓRA GROSZA

Jak pewnie Państwo wiedzą w wielu szkołach również w naszej jest organizowana wielka zbiórka monet pt.: Góra Grosza. W naszej szkole XVIII edycja tej akcji odbędzie się w dniach 27.11.2017-02.01.2018, opiekunami tej akcji są : Pani Katarzyna Kołek (opiekun samorządu z ramienia nauczycieli), Wiktoria Łuczuk (2kk), Wiktoria Waniek(2kb), Wiktoria Górska (3la), Tomek Zwadło (2kk), Jacek Zwadło (2kk) i Łukasz Wygodny (2kk). Przekazane grosze będą pomocą dla tysiąca dzieci, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się we własnym domu oraz wsparcie dla ich rodzin. Wiemy, że rodzina jest ważna dla każdego, jest ostoją i fundamentem na lata. Dlatego pomagajmy dzieciom, które zostały rozłączone z rodzinami i tym, które są taką rozłąką zagrożone. Wierzymy, że jeśli połączymy siły i każdy wrzuci kilka groszy to będzie duża ,, Góra Grosza” i pomożemy ludziom.

Za każdy grosz przekazany przez Państwo i Wasze dzieci dziękujemy w imieniu dzieci, którym pomagamy.

PNWM

Gościmy

Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.