Szlachetna paczka 2017

Jak co roku nasza szkoła włącza się w akcję charytatywną pt. „Szlachetna Paczka”. Zeszłoroczna akcja spotkała się z bardzo dużym odzewem. Jesteśmy Wam za to bardzo wdzięczni. Znając już Waszą Moc i Dobre Serca jesteśmy pewni, że i w tym roku będzie tak samo. Dlatego prosimy Was o wsparcie i pomoc w tej akcji. Tym razem potrzebna jest pomoc dla małżeństwa, które potrzebuje naszego wsparcia.
Potrzebne im są: produkty żywnościowe (m.in. cukier, konserwy mięsne i rybne, kawa, makaron, olej, mąka, warzywa w puszkach i kawa rozpuszczalna), środki czystości i artykuły higieniczne (takie jak: płyn do mycia naczyń  i szyb, płyny czyszczące, szampon, żel do prania, preparat do czyszczenia mebli, chusteczki nawilżające, odświeżacz powietrza, a także stosowane przez Panią Katarzynę specjalne szampony i środki do mycia dla osób z łuszczycą), wyposażenie mieszkania (np. kołdra, koc, ręczniki, pościel, poduszki), brakuje im także sprzętów gospodarstwa domowego (chodzi tutaj o gazowy lub oliwny grzejnik do ogrzewania bardzo zimnej kuchni). Ze szczególnych prezentów, upominków Pan Dariusz prosi o książki o tematyce wojennej (I i II Wojna Światowa, natomiast Pani Katarzyna chciałaby dostać różne książki kucharskie.
Kochani, mamy mało czasu, gdyż akcja trwa tylko do 7 grudnia. Mamy jednak wielką nadzieję, że i tym razem damy radę. Spieszmy im z pomocą, bo przecież LUBIMY LUDZI!

Wolontariuszami w naszej szkole dla klas:
1-3 SP są: Wiktoria Waniek i Łukasz Wygodny
4-6 SP są: Jacek Zwadło i Wiktoria Górska
7 SP - 3GD są: Wiktoria Łuczuk i Tomasz Zwadło

PNWM

Gościmy

Odwiedza nas 134 gości oraz 0 użytkowników.