Poznajemy zawody 3

Dnia 12 listopada klasę III ja i II wa w ramach projektu "Poznajemy zawody" odwiedzili policjanci z Wydziału Prewencji. Dzieci dowiedziały się czym zajmują się funkcjonariusze tego wydziału oraz co należy zrobić by móc wykonywać ten zawód. Goście wzbogacili swoje odwiedziny całą gamą oprzyrządowania którym się posługują. Uczniowie naszej szkoły mogli nie tylko zobaczyć, ale też dotknąć czy nawet przymierzyć prezentowany strój. Policjanci przeprowadzili także szybki kurs ściągania odcisków. Dzieci przez cały czas trwania zajęć były zachwycone i zainteresowane, niezwykle aktywne nie potrafiły pohamować fali emocji. Pytaniom nie było końca. Odwiedziny zakończyły oględziny radiowozu. Serdecznie dziękujemy przedstawicielom Komendy Miejskiej w Gliwicach, przy ul. Warszawskiej, którzy bezinteresownie przybyli do naszej szkoły i w fascynujący sposób zaprezentowali naszym dzieciom wykonywany przez nich zawód.

PNWM

Gościmy

Odwiedza nas 125 gości oraz 0 użytkowników.