XII edycja Konkursu „Śląsk – moja mała ojczyzna. Schlesien – meine kleine Heimat”

Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa uczniów i wychowanków do udziału w XII edycji Konkursu Dla Dzieci i Młodzieży „Śląsk – moja mała ojczyzna. Schlesien – meine kleine Heimat”. Poprzednie edycje utwierdziły nas w przekonaniu, iż konkursy takie cieszą się wśród uczniów i ich opiekunów – nauczycieli i rodziców - sporym zainteresowaniem. Przedsięwzięcie nasze cieszyło się także akceptacją organów prowadzących i nadzorujących szkołę, czego dowodem jest objęcie konkursu honorowym patronatem przez Prezydenta Miasta Gliwice.

Ilość uczestników konkursu oraz ilość prac i ich poziom – momentami zaskakująco wysoki – nasuwa wniosek, że konkursy o tematyce regionalnej są potrzebne i spotykają się z życzliwym przyjęciem tak dzieci, jak i młodzieży. Dlatego też pozwalamy sobie przesłać Państwu informację na temat regulaminu i szczegółowej tematyki XII edycji naszego konkursu, licząc, iż spotka się on z zainteresowaniem nauczycieli oraz uczniów.

Regulamin konkursu

 Z poważaniem

organizatorki konkursu:

Grażyna Borkiewicz- Barszcz
Agnieszka Lekszycka

PNWM

Gościmy

Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.