DRODZY RODZICE I UCZNIOWIE

Uwaga – informacja z 09.04.2019r. godz. 9.00

Zapraszamy uczniów kl. 3 Gimnazjum Dwujęzycznego na Egzamin Gimnazjalny w dniu 10 kwietnia na godz. 8.00 – wejście do szkoły od strony dziedzińca.

Proszę uczniów o zabranie ze sobą legitymacji szkolnej oraz przyborów tj. długopisu lub pióra z czarnym tuszem / atramentem, linijkę tylko na egzamin z matematyki.

Szkoła zapewni butelkę wody dla każdego ucznia / uczennicy.

Jeśli uczeń / uczennica bierze leki, które powinien / powinna zażyć podczas egzaminu proszę o spakowanie ich do woreczka nylonowego i położenie na brzegu stolika.

Wszelkie urządzenia telekomunikacyjne takie jak telefon komórkowy, smartwatch nie mogą być wnoszone na salę egzaminacyjną. Proszę o pozostawienie tych urządzeń w sekretariacie szkoły.

Uczniom życzymy dobrej koncentracji na wykonywanych zadaniach – POWODZENIA

Dziękujemy Rodzicom za wsparcie i zrozumienie.

Prosimy o pozostawienie dzieci szkolnych i przedszkolnych w domu, szczególnie w dniach Egzaminu Gimnazjalnego tj. 10, 11, 12 kwietnia i Egzaminu Ósmoklasisty tj. 15, 16, 17 kwietnia 2019r. Z uwagi na konieczność zapewnienia odpowiednich warunków przeprowadzenia egzaminów zewnętrznych, nauczyciele pracujący w komisjach nadzorujących przebieg egzaminów nie będą mieli możliwości objęcia opieką innych dzieci / uczniów.

Z uwagi na dynamikę pojawiających się informacji proszę o sprawdzanie strony internetowej szkoły oraz dziennika elektronicznego.

Krystyna Blacha