Wielki sukces uczniów klasy II DS!!!

20 maja br uczniowie klasy  II ds. wzięli udział  w  XII Powiatowym Przeglądzie Małych Form Scenicznych w J. Niemieckim  dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Uczniowie  ZSO nr 12 wystąpili w składzie :  Maja Maksimowska, Natalia Błażusiak, Natalia Skrobek, Malwina Drabik, Joanna Brodowy, Maja Pietrzak, Stanisław Kozieł, Jakub Kiklaisz, Tymoteusz Dudek, Krzysztof Jagielski . Dzieci przedstawiły  scenkę  „Julchen will nicht schlafen”  przygotowaną z pomocą  nauczycielki p. Beaty Urbańczyk. Była to gra aktorska urozmaicona piosenkami , grą instrumentalną Mai Maksimowskiej, śpiewem i tańcem naszych „małych aktorów”. Występ tak  bardzo spodobał się jury oraz publiczności, że nasi uczniowie zajęli I miejsce, chociaż należy nadmienić ,iż po raz pierwszy wzięli udział w tym konkursie i na dodatek byli najmłodszymi jego uczestnikami! Wrócili z konkursu z uśmiechami na twarzach, dyplomami, słownikami ilustrowanymi oraz nagrodą dla szkoły- magnetofonem. Cieszymy się ich zwycięstwem i życzymy dalszych sukcesów!!!!

Zobacz galerię obrazków z wiadomości- kliknij link

PNWM

Gościmy

Odwiedza nas 155 gości oraz 0 użytkowników.