Koordynatorzy V edycji WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU RATOWANIE ZABYTKÓW NASZEJ MAŁEJ OJCZYZNY

zapraszają na finał.

LISTA LAUREATÓW

Informujemy, że finał konkursu: „Ratowanie zabytków naszej małej ojczyzny” połączony z uroczystym wręczeniem nagród  i wystawą prac odbędzie się 28.04.2016r. o godz. 13.00 w Centrum Edukacyjnym im. św. Jana Pawła II w Gliwicach (ul. Jana Pawła II 5a).

Jednocześnie mamy dla Państwa miłą wiadomość – dla laureatów konkursu, którzy zajęli:

I, II, III miejsce oraz GRAND PRIX , oprócz dyplomów i nagród przewidzieliśmy nagrodę specjalną– wyjazd – do dwu kościółków diecezji gliwickiej oraz Zespołu Pałacowo – Parkowego w Świerklańcu.

Zbiórka 28.04.2016r. o godz. 8.00 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 12 w Gliwicach , ul. Płocka 16 (wyjazd na wycieczkę o godz. 8.15). Uczestników nie obowiązuje strój turystyczny. Po zwiedzaniu powrót do Centrum Edukacyjnego im. św. Jana Pawła II w Gliwicach na finał konkursu. Po zakończeniu powrót autobusem na plac szkolny.

Uczestników konkursu, których prace zostały wyróżnione zapraszamy na finał konkursu połączony  z uroczystym wręczeniem nagród  i wystawą prac- godz. 13.00.

            Prosimy o potwierdzenie udziału w wyjeździe w celu przygotowania odpowiedniej ilości miejsc w autokarze.

 

Serdecznie zapraszamy

Koordynatorzy konkursu

Anna Luiza Jaksik

Katarzyna Szczepkowska

Potwierdzenie udziału w wyjeździe do 25.04.2016r.:                                 

tel.: 32 270 15 17

e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

                                                              

PNWM

Gościmy

Odwiedza nas 214 gości oraz 0 użytkowników.