Konkurs "Mam talent"

W dniu 14.04.2015r. w ZSO nr 12 odbyła się pierwsza edycja szkolnego konkursu „Mam talent”, w którym udział wzięło 22 uczestników klas 1-3. Organizatorkami imprezy były Pani Aneta Wójtowicz oraz Pani Sabina Długosz.

 

Występy naszych młodych talentów były oszałamiające! Wśród pokazów były nie tylko tańce, śpiewy i recytacje, ale również sztuki walki, gry na instrumentach, występ mażaretki oraz sztuczki z Yoyo i kostką Rubika. Profesjonalne Jury, w którym zasiadł Pan Sebastian Hazelbusz – muzyk z pasji, gitarzysta basowy zespołu STA, Pani Elżbieta Elżbieciak – wielokrotna jurorka szkolnych konkursów recytatorskich oraz Iwona Turkowska – reprezentantka Samorządu Uczniowskiego, kiedyś tancerka, miało wiele pracy podczas oceniania talentów uczestników. I chociaż każdy występ robił na publiczności i komisji wielkie wrażenie, to wydawałoby się, że zwycięzca może być tylko jeden (jak to na „Mam talent” przystało). Na szczęście nasz szkolny konkurs w swych zasadach jest bardziej łaskawy i zwycięzców było więcej. Decyzją Jury miejsce 1 zajęli ex aequo Mateusz Kłopeć z klasy 3, który zagrał na keyboardzie Sonatinę a-mol, oraz Julia Mierzwa z klasy 2 sj, tańcząca z batonem mażaretki. Miejsce 2 wyśpiewała Natalia Choroba z klasy 2 ja piosenką „Kolorowe dzieci”, a miejsce 3 swym pokazem kata karate wywalczył Adam Vermeule z klasy 2 ja.

 

Jury zachwycone wieloma występami postanowiło przyznać również wyróżnienia dla Zuzanny Gładkowskiej, tańczącej hip hop, Kamili Marek, śpiewającej utwór z bajki „Kraina lodu” oraz Szymona Elżbieciaka, recytującego wiersz „Kokoszka smakoszka”.

 

Gratulujemy serdecznie zwycięzcom oraz ich rodzicom, dzięki którym młode talenty mają możliwość rozwijania swojej pasji, a także WSZYSTKIM uczestnikom tegorocznej edycji za odwagę i chęć pokazania innym swoich nieprzeciętnych zdolności.

 

Dziękujemy i zapraszamy za rok! Organizatorki

 

PNWM

Gościmy

Odwiedza nas 272 gości oraz 0 użytkowników.