DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

"Bo wiemy doskonale, że to prawdziwa sztuka robić tak, że zabawą staje się nauka" - Dzień Edukacji Narodowej

14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty, ponieważ w tym dniu obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej.

Z tej okazji w piątek (20.10) wraz z naszą panią przygotowaliśmy dla wszystkich pracowników specjalny występ. Prezentując uroczy, a równocześnie zabawny program artystyczny podziękowaliśmy nauczycielkom oraz pracownikom przedszkola za codzienną opiekę nad nami, wychowanie, naukę, troskliwe ramiona, dobre rady, czyste sale i smaczne posiłki.

Zaprezentowaliśmy się najlepiej jak umieliśmy - były wiersze, piosenki oraz taniec "Chocolate". Na koniec uroczystości  złożyliśmy najlepsze życzenia wszystkim paniom, a pozostałe grupy nagrodziły nas gromkimi brawami. Dodatkiem do życzeń były wykonane własnoręcznie przez nas kwiaty - słoneczniki.

 

PNWM

Gościmy

Odwiedza nas 95 gości oraz 0 użytkowników.