KONKURS PLASTYCZNY

   Uczennice klas 1-3 w składzie : Dominika Zieleźnik (I wa), Nela Grzechca (II ja) i Paulina Kusz (III) godnie reprezentowały naszą szkołę w konkursie plastycznym, cechującym się niecodziennymi zasadami. Regulamin zakładał bowiem wykonanie pracy plastycznej na miejscu, w placówce organizatora, czyli SP nr 23 w Gliwicach. Nasze dzielne dziewczynki walczyły ze stresem i szybko upływającym czasem. Jesteśmy bardzo dumni, gdyż podczas pierwszych w ich karierze tego typu zmagań wywalczyły kolejno: Dominika - I miejsce, Nela - II miejsce, a Paulinka Wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy!

GALERIA ZDJĘĆ

Nela Grzechca, uczennica klasy II ja, po raz kolejny ukazała swoje zdolności plastyczne. Dziewczynka biorąc udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. "Szlakiem Orlich Gniazd" została Wyróżniona, a jej praca będzie zdobić wystawę w siedzibie organizatora konkursu - MDK w Częstochowie. Serdecznie gratulujemy, życzymy dalszego, równie owocnego rozwijania talentu.

 

PNWM

Gościmy

Odwiedza nas 146 gości oraz 0 użytkowników.