DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Samorząd Szkolny z okazji Dnia Edukacji Narodowej organizuje konkurs „Rozpoznaj Nauczyciela”. Dwudziestu pięciu nauczycieli udostępniło nam swoje zdjęcia z dzieciństwa, które zostały zaprezentowane na wystawie na korytarzu między salami 2 i 2b. Uczniowie mieli kilka dni na rozpoznanie, kto kryje się na nich. W konkursie wzięło udział ponad 30 uczniów, którzy mniej lub więcej trafnie typowali.     Najlepiej poradziła sobie z tym zadaniem uczennica klasy IIkk GD-Wiktoria  Łuczuk  Zainteresowanie było bardzo duże, bo kto by nie chciał zobaczyć, jak wyglądali nauczyciele, jako dzieci. Konkurs stanowił wyśmienitą zabawę dla uczniów, wywoływał uśmiech na twarzach nauczycieli oraz wszystkich, którzy w tych dniach gościli na terenie naszej szkoły,był źródłem zabawnych nieporozumień, jak i okazją do miłych wspomnień.    Ogłoszenie wyników nastąpiło podczas apelu w dniu 13.10.2017r. Zwycięzca  otrzymał nagrodę– bon na DZIEŃ BEZ PYTANIA I KARTKÓWEK, Dziękujemy wszystkim uczniom za dobrą zabawę podczas konkursu, a nauczycielom za udostępnienie prywatnych fotografii!

Samorząd uczniowski

 

PNWM

Gościmy

Odwiedza nas 153 gości oraz 0 użytkowników.