Filtr
 • EkoTurniej 2016

  Drużyna z naszej szkoły w składzie Martyna Ciechanowska, Marta Juszczyk, Natalia Kamińska i Łukasz Konieczny zwyciężyła w VIII wojewódzkim konkursie  EkoTurniej o Puchar Prezydenta Miasta Gliwice, który odbył w Gimnazjum nr 10 im. I.J. Paderewskiego 18 października b.r.  Do rywalizacji przystąpiło 11 drużyn ze szkół podstawowych z terenu Miasta Gliwice.

  Turniej składał się z trzech konkurencji:

  • zbiórki zużytych baterii, kartridżów, płyt CD oraz innych elektrośmieci (w ramach konkursu na terenie szkoły zebraliśmy 194 kg – 1 wynik)
  • indywidualnego testu wiedzy ekologicznej obejmującego zadania teoretyczne i praktyczne ukierunkowane szczególnie na ochronę środowiska (w zmaganiach indywidualnych Marta Juszczyk zajęła III miejsce)
  • zawodów sportowych dla drużyn czteroosobowych, w których sprawdzona została nie tylko szybkość i sprawność uczestników, ale również ich umiejętność szybkiej analizy informacji (I miejsce)

   {gallery slider=boxplus.carousel}glowna2016/eko{/gallery}

 • Jesienny spacer

  W dniach 25 i 26 października uczniowie klas I - III wybrali się na jesienny spacer po lesie. W towarzystwie pana leśniczego dzieci obejrzały szkółkę leśną, posłuchały opowieści o leśnych roślinach i zwierzętach, nazbierały jesiennych skarbów. Spacer zakończył się ogniskiem i pieczeniem kiełbasek i chleba.

  {gallery slider=boxplus.carousel}glowna2016/jesienny_spacer{/gallery}

 • DSD

  20 września 2016 r. mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole wybitne osobowości, wraz z którymi świętowaliśmy wręczenie naszym absolwentom Dyplomów DSD.

  {gallery slider=boxplus.carousel}glowna2016/DSD{/gallery}

PNWM

Gościmy

Odwiedza nas 99 gości oraz 0 użytkowników.